Culturele teambuilding

Crazy Blind Test

Kom je muzikale kennis testen tijdens een namiddag of een waanzinnige avond. Deze activiteit wordt meestal georganiseerd op een bedrijfsfeest, met een bureau, plasmaschermen, microfoons en buzzer! Een moment van pure gezelligheid waar de deelnemers elk team zullen moeten helpen bij het beantwoorden van de vragen en het vinden van de liedjes.

De teams, elk uitgerust met een buzzer, moeten het tegen elkaar opnemen tijdens het spel. De vragen volgen elkaar op en gaan over allerlei verschillende onderwerpen. Toegankelijk voor iedereen, is deze crazy blind test een echt moment van cohesie.

Spelregels: Elke ronde strijden de verschillende teams tegen elkaar maar de deelnemers veranderen bij elke ronde. De gastheer kondigt het thema aan. Het team dat als eerste “buzzt” laat zijn team de vraag beantwoorden. Als het antwoord goed is, is het punt voor hen, als het fout is, heeft het team de kans om zijn punt te verdienen dankzij een uitdagingen. Het is echter het publiek dat het team moet kiezen dat het punt wint.

Als de uitdaging wordt gehaald, is het punt gewonnen. Onze gastheer zal deze activiteit gedurende de hele avond dynamisch maken door uw muziekcultuur te testen, van de jaren 60 tot nu, via de grootste hits en filmmuziek. Naargelang uw keuze zal elke ronde een specifiek thema hebben (liedjes, filmmuziek, tekenfilms, reclame, tv-shows…). De spanning stijgt van tafel tot tafel als de liedjes en de punten worden verdeeld!

 

Aantal deelnemers

Van 20 tot 150 personen

Talen

Nederlands, Frans, Engels

Duurtijd

2 - 3 uur

Budgetindicatie

€65 per deelnemer (Excl. btw) Opgelet: prijs kan afwijken voor kleine groepen. Gebruik steeds onze calculator voor het berekenen van de correcte prijs.

Vraag hier vrijblijvend je offerte aan

Gelieve je voornaam in te geven
Gelieve je achternaam in te geven
Gelieve een e-mailadres in te geven
Gelieve een geldig telefoonnummer in te geven
Vanwege een uitzonderlijk drukke periode kunnen we momenteel geen B2C-aanvragen verwerken. Onze excuses voor het ongemak.
Gelieve het aantal deelnemers in te geven
Helaas kunnen we geen B2C activiteiten organiseren voor minder dan 20 deelnemers. Onze excuses voor het ongemak.
Gelieve na te kijken of de datum het juiste formaat heeft (dd-mm-jjjj)
Tip: De meeste van onze activiteiten zijn volledig volgeboekt in september. In oktober boeken zal je heel wat meer mogelijkheden opleveren.
Gelieve de starttijd van je teambuilding te selecteren
Gelieve de taal van je activiteit te selecteren
Vertel ons waar je je teambuilding wil laten doorgaan
Helaas kunnen we geen catering voorzien voor activiteiten met minder dan 20 deelnemers. Onze excuses voor het ongemak.
Ik heb een cadeaubon of kortingscode!

Crazy Blind Test

65.00

Kom je muzikale kennis testen tijdens een namiddag of een waanzinnige avond. Deze activiteit wordt meestal georganiseerd op een bedrijfsfeest, met een bureau, plasmaschermen, microfoons en buzzer! Een moment van pure gezelligheid waar de deelnemers elk team zullen moeten helpen bij het beantwoorden van de vragen en het vinden van de liedjes.

Dit zeggen onze klanten

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Schrijf als eerste een beoordeling voor “Crazy Blind Test”