https://picsum.photos/1600/400?random=238

Waar is dat feestje?

De leukste uitnodiging ever! Met deze set kaarten wordt zelfs de uitnodiging een waar feestje! Via een aantal raadsels komen de genodigden de locatie van het feestje en eventueel ook de datum en/of het thema te weten.

In het kort

Mogelijk in volgende talen

Nederlands

Van 12 tot 10000 deelnemers

Maximum 2 uur

Tijdsduur bespreekbaar op aanvraag

Beschrijving

Deze activiteit bestaat uit een enveloppe of doosje met kaarten (A6 formaat) in kerst-thema.  Een 10-tal raadsels leiden tot de locatie, thema en/of datum van het feestje. De raadsels kunnen als groepsactiviteit worden opgelost (groepjes van 2 tot 4 personen).  Standaard is er geen begeleider voorzien. De raadsels zijn pittig, maar tips leiden naar de juiste oplossing. Voorafgaand is er overleg om de kaartenset correct te personaliseren.

Opgelet, prijzen zijn berekend als groepsactiviteit, waarbij er 1 kaartenset per 3 deelnemers wordt aangeleverd.

Foto's

https://funkey.be/wp-content/uploads/2023/08/Kerst-2.png
https://funkey.be/wp-content/uploads/2023/08/Kerst-3.png
https://funkey.be/wp-content/uploads/2023/08/Kerst-4.png
https://funkey.be/wp-content/uploads/2023/08/Kerst-5.png
https://funkey.be/wp-content/uploads/2023/08/Kerst-6.png

Varianten

Eigenschappen

Op basis van deze vier eigenschappen kom je snel te weten wat je van de activiteit mag verwachten. Zo kan je jouw teambuilding nog beter afstemmen op de noden van je team.

  • Teamwork
  • Competitie
  • Actie
  • Leren

Beschikbaar in deze regio's

Deze activiteit kan plaatsvinden in volgende regio('s)

België
Antwerpen
Brussel
Henegouwen
Luik
Namen
Oost-Vlaanderen
West-Vlaanderen
Vlaams-Brabant
Waals-Brabant
Limburg
Luxemburg
Loading...