Funkey logo

Unlock Astene Sas: Speurtocht langs de Leie

Unlock Astene Sas: Speurtocht langs de Leie header image
Terug naar aanbod

Ben jij klaar om samen met je team een mysterieuze sabotage op te lossen? Tijdens Unlock Astene Sas kruipen jullie in de huid van speurders én avonturiers, want iemand heeft deze nacht de brug van Astene Sas gesaboteerd en binnen anderhalf uur moet er een groot schip passeren!

€ 25 p.p. (excl. BTW)

Gebaseerd op 20 deelnemers

Mogelijk in volgende talen

Nederlands, Engels

Van 4 tot 24 deelnemers

Beschikbaar in deze regio's

Oost-Vlaanderen

Beschrijving

Volg de kronkelende rivier, ontrafel slimme raadsels en werk als één team om de brug vrij te spelen. Onderweg merken jullie al snel dat alleen wie kennis, creativiteit en teamwork combineert, het mysterie kan oplossen. Terwijl jullie door de prachtige Leiemeersen stappen: een landschap waar rust, water en weidse natuur elkaar ontmoeten wacht achter elke bocht een nieuwe uitdaging. En eerlijk… een spatje modder hoort er gewoon bij. Dat maakt het nog leuker, toch?

Deze teambuildingactiviteit is een avontuurlijke wandelspeurtocht door een van de mooiste natuurgebieden van de Leiestreek. Op deze unieke locatie worden jullie meerdere keren getest op samenwerking, inzicht en doorzettingsvermogen. Elk teamlid speelt een belangrijke rol: alleen door elkaars talenten te bundelen, kunnen jullie het spel tot een succesvol einde brengen.

Foto's

Varianten

€ 25 p.p. (excl. BTW)

Goedkoper vanaf 21 deelnemers: € 24,76 (excl. BTW)

Unlock Astene Sas: De spannende speurtocht doorheen langs Leie

02:00 uren
€ 25 p.p. (excl. BTW)
?

Mogelijke extra's

  • Ontbijt

  • Belegde broodjesmaaltijd

  • BBQ

  • Warme hapjes op de OFYER

Eigenschappen

Op basis van deze vier eigenschappen kom je snel te weten wat je van de activiteit mag verwachten. Zo kan je jouw teambuilding nog beter afstemmen op de noden van je team.

  • Teamwork
  • Competitie
  • Actie
  • Leren

Goed om te weten

Location

• Locatie van de partner in Oost-Vlaanderen.

Clothing

Warme kledij en schoenen die wat vuil mogen worden.

Other

- Er zijn kleedkamers, lockers en warme douches ter beschikking.
- Het wandeltraject is ongeveer 5 kilometer.

Beschikbaar in deze regio's

Deze activiteit kan plaatsvinden in volgende regio('s)

België
Oost-Vlaanderen

Categorieën

Op zoek naar iets gelijkaardig? Honderden teambuildings wachten op jou in de volgende categorieën.

Loading...