Art & feelgood teambuilding

Art & feelgood teambuilding header image

Zin in een teambuilding waarbij je een nieuw stukje Gent ontdekt? We nemen je mee op een interactieve toer van de Zuiderpoort tot het Citadelpark. Deze buurt is misschien minder bekend maar heeft heel wat te bieden.

In het kort

Mogelijk in volgende talen

Nederlands, Engels

Van 50 tot 150 deelnemers

Maximum 2 uur

Tijdsduur bespreekbaar op aanvraag

Beschrijving

Aan de hand van een kaart met QR-codes ontdek je met je groep plezante weetjes over de kunst, gebouwen en andere bezienswaardigheden. Op een viertal stops gaat een begeleider met jullie aan de slag rond creativiteit, beweging, poëzie en verstilling. Of je nu goed bent met woorden, graag knutselt, beweegt of creatief bent op een andere manier: er is voor elk wat wils.

Foto's

https://funkey.be/wp-content/uploads/2022/06/Street-art2.jpg
https://funkey.be/wp-content/uploads/2022/06/Street-art3.jpg

Varianten

Eigenschappen

Op basis van deze vier eigenschappen kom je snel te weten wat je van de activiteit mag verwachten. Zo kan je jouw teambuilding nog beter afstemmen op de noden van je team.

  • Teamwork
  • Competitie
  • Actie
  • Leren

Beschikbaar in deze regio's

Deze activiteit kan plaatsvinden in volgende regio('s)

België
Oost-Vlaanderen

Categorieën

Op zoek naar iets gelijkaardig? Honderden teambuildings wachten op jou in de volgende categorieën.

Loading...